Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Odkryj praktyczne łóżeczka dziecięce i ich rozmaite funkcje! Sprawdź, które warto wybrać dla pociechy!

Wybór odpowiedniego łóżeczka to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musisz podjąć podczas urządzania pokoju pociechy! W początkowym okresie życia dziecko spędza w łóżeczku większość czasu, a jego komfort bezpośrednio przekłada się na samopoczucie. Co więcej, od modelu i funkcji mebla zależy również wygoda opiekunów i organizacja codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Praktyczne łóżeczka dziecięce zaskakują przemyślanym designem. W jakie funkcje wyposażone są nowoczesne łóżeczka i na które warto się zdecydować?

Praktyczne łóżeczka dziecięce, czyli jakie?

Czym charakteryzują się praktyczne łóżeczka dziecięce? To modele, stworzone z myślą o wygodzie – Twojego dziecka i Twojej. Pozwalają usprawnić codzienne zabiegi, a nierzadko również zaoszczędzić miejsce. Ponadto, niektóre modele dają Ci możliwość przebudowy łóżeczka, by jego wykorzystanie było możliwe nawet wtedy, gdy pociecha już podrośnie! Jakie funkcje oferują Ci producenci nowoczesnych mebli dziecięcych?

1. Regulacja stelaża

Jedną z funkcji, jakie znajdziesz w praktycznych łóżeczkach dziecięcych, jest regulacja stelaża. Dzięki niej możesz samodzielnie wybrać wysokość, na jakiej leży pociecha. Co więcej, niektóre modele wyposażone są w system antyrefluksowy, który pozwala dopasować wysokość łóżeczka w miejscu, w którym znajduje się główka dziecka.

2. Demontaż ścianek bocznych

Producenci nowoczesnych mebli dla najmłodszych umożliwiają również wygodną manipulację ich konstrukcją. W niektórych modelach praktycznych łóżeczek dziecięcych możesz np. zdemontować ściankę boczną w taki sposób, by przystawić konstrukcję do swojego łóżka. Dzięki temu, pociecha ma poczucie stałej bliskości rodziców, a gdy obudzi się w nocy, nie musisz nawet wstawać, by mieć do niej dostęp. W części modeli możesz zdemontować obie ścianki, co pozwala zamienić klasyczne łóżeczko dziecięce w tradycyjne, małe łóżko.

3. Praktyczne łóżeczko dziecięce z opcją „sofa

Inną możliwością, spotykaną w funkcjonalnych łóżeczkach dziecięcych, jest opcja „sofa”. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zamienić konstrukcję w stylową i wygodną sofę. Dzięki temu mebel znajdzie swoje zastosowanie nawet wtedy, gdy pociecha z niego wyrośnie.

4. Baldachim

Baldachimy prezentują się niezwykle oryginalnie, tworzą uroczy klimat i chronią maluszka przed intensywnym słońcem oraz owadami. Tego typu zadaszenie to kolejna opcja, którą znajdziesz w praktycznych łóżeczkach dziecięcych.

5. Przewijak

Niektóre z funkcjonalnych łóżeczek dla dziecka wyposażone są w demontowaną podstawkę, dzięki której konstrukcja będzie Ci służyć również jako przewijak.

6. Praktyczne łóżeczko dziecięce z podświetleniem

Ciekawym i zarazem bardzo wygodnym rozwiązaniem, stosowanym w praktycznych łóżeczkach dziecięcych, jest także funkcja podświetlenia. Umożliwi Ci ona swobodne zbliżenie się do pociechy w nocy.

Dodatkowe możliwości

Na liście licznych opcji, które oferują Ci producenci funkcjonalnych łóżeczek dziecięcych, znajdziesz również:

– kółka,

– przestrzeń do przechowywania lub szufladę,

– wbudowany projektor, który ułatwi usypianie pociechy,

– rozsuwane lub obniżone barierki, przydatne, gdy dziecko podrośnie,

– specjalistyczne ochraniacze i materace,

– opcję połączenia w łóżeczkach dla bliźniąt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl