Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Poznaj sposób na maksymalnie funkcjonalne łóżeczko dla bliźniąt!

Poznaj sposób na maksymalnie funkcjonalne łóżeczko dla bliźniąt!

Oczekując na pierwsze, lub kolejne maleństwo robisz wszystko, by przygotowany dla niego kącik był bezpieczny, funkcjonalny i stylowy. Aranżacja pokoju wydaje się prosta, a wybór dodatków i akcesoriów – oczywisty. Jeżeli na świecie ma pojawić się dwójka maluchów, stajesz przed prawdziwym wyzwaniem! Sprawdź, jak mądrze zaaranżować pokoik i wybierz odpowiednie łóżeczko dla bliźniąt. Poznaj zalety takiego rozwiązania i bądź spokojna, mając pewność, że wszystko jest gotowe!

Wszystko musisz kupić dwa razy!

Jednak, czy na pewno takie rozwiązanie będzie rozsądne? Jesteśmy przekonani, że ta zasada doskonale sprawdzi się w przypadku ubranek albo zabawek, jednak w przypadku mebli okaże się zupełnie niepraktyczna. Czekając na bliźnięta, nie musisz kupować dwóch komód, przewijaków i dwóch łóżeczek – zdecydowanie lepszym wyborem będzie łóżeczko dla bliźniąt w wersji podstawowej lub wzbogaconej o dodatkowe elementy. Sprawdź, jak uzupełnić wybrany model, by pokój malucha był bezpieczny i funkcjonalny, a opieka nad dziećmi – jeszcze łatwiejsza!

Aranżacja pokoju dla bliźniąt – poznaj łóżeczko w wersji podstawowej

Podwójne łóżeczko doskonale sprawdzi się już od pierwszych chwil życia maluszków, zapewniając każdemu z dzieci odpowiednio dużą przestrzeń i maksymalne bezpieczeństwo. Nie ma jednak potrzeby, by w dziecięcym pokoju znalazły się dwie komody lub dwa przewijaki – jeśli odpowiednio doposażysz wybrany model łóżeczka, możesz mieć pewność, że wnętrze będzie funkcjonalne, jednocześnie pozostając stylowym, estetycznym i przestronnym.

Decydując się na łóżeczko w wersji podstawowej, koniecznie sprawdź, czy spełnia podstawowe wymagania:

- jest wykonane z wysokogatunkowych materiałów – naturalnego drewna lub wytrzymałych płyt MDF;

- zostało wyposażone w możliwość trzystopniowej regulacji materaca, pozwalającej na stałe dostosowywanie łóżeczka do potrzeb maluchów;

- gwarantuje możliwość ściągnięcia bocznej barierki w celu umożliwienia dzieciom swobodnego i samodzielnego wychodzenia z łóżeczka;

- krawędzie łóżeczka, dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka zostały odpowiednio zaokrąglone;

- zostało wyposażone w wygodne, gumowe kółka, pozwalające na swobodne przesuwanie mebla;

- gwarantuje możliwość rozłączenia łóżeczka na dwa niezależne od siebie modele;

Maksymalnie funkcjonalne łóżeczko dla bliźniąt

Wybrany model łóżeczka dla bliźniąt może być jeszcze bardziej funkcjonalny – wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednie doposażenie wersji podstawowej! Każde z łóżeczek możesz uzupełnić o pojemną szufladę, mając pewność, że pościel i pozostałe akcesoria będą miały swoje stałe miejsce, a utrzymanie porządku będzie naprawdę proste. Dodatkowy przebierak zapewni bezpieczne miejsce do zmiany pieluszki, a opcja „relax system” pozwoli Ci swobodnie regulować wysokość zagłówka, po to, by ułożyć dzieci w bezpiecznej pozycji – zwłaszcza jeśli zdarza się im ulewać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl